Положення про політику конфіденційності 

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас і тому ми відкриті щодо того, як ми збираємо, використовуємо та обмінюємося інформацією про вас. У цьому Положенні про Політику конфіденційності пояснюється, яку інформацію ми збираємо від користувачів наших послуг ("користувач", "ви" або "ваш"), включаючи інформацію, яка може бути використана для вашої особистої ідентифікації ("особиста (ваша) інформація") і як ми її використовуємо, а також кому ми передаємо таку інформацію. Також в цьому розділі зазначено ваші права стосовно вашої інформації, а також контактні особи, до яких ви можете звертатися для отримання додаткової інформації чи відповідей на свої запити. Ми також іноді можемо називати оброблення, збирання, захист та зберігання ваших персональних даних «обробкою» таких персональних даних для позначення всіх цих процесів.
Ця Політика конфіденційності ("Політика") застосовується до послуг, що надаються сервісом FlexiPay (надалі використовуємо також значення "ми" або "компанія"), тобто коли ви користуєтесь «нашим Вебсайтом» або ми здійснюємо будь-яку іншу діяльність, що є частиною роботи цього Вебсайту. Там де в цьому Положенні про конфіденційність ми посилаємося на «наш Вебсайт» або «цей Вебсайт», ми маємо на увазі конкретні вебсторінки ресурсу “Сервіс FlexiPay” а саме веб-сайт, який використовуються компанією, що розміщений в мережі інтернет за доменом http://www.flexipay.com.ua, а також мобільний застосунок, який може бути завантажений через Apple AppStore або Google PlayMarket.
Ця Політика застосовується до будь-якого відвідувача нашого сайту та/або користувача наших послуг. Ми будемо контролювати ваші персональні дані, надані, зібрані або для наших Послуг, або оброблені у зв'язку з ними. Ми залишаємо за собою право змінювати цю політику в будь-який час. Ми повідомимо вас про будь-які зміни в цій Політиці, відправивши повідомлення на основну адресу електронної пошти, вказану у вашому обліковому записі, або за допомогою помітного повідомлення на нашому веб-сайті. Істотні зміни набудуть чинності через тридцять (30) днів після такого повідомлення. Несуттєві зміни або уточнення набудуть чинності негайно. Вам слід періодично перевіряти наш веб-сайт, включаючи цю сторінку конфіденційності, на наявність оновлень. Ви визнаєте, що ваше подальше використання наших Послуг після того, як ми опублікуємо або відправимо повідомлення про наші зміни в цій Політиці, означає, що збір, використання і передача вашої особистої інформації підпадають під дію оновленої політики.
Яку інформацію ми збираємо?
Ми будемо збирати і обробляти вашу особисту інформацію тільки в тих випадках, коли у нас є законні підстави. Законні підстави включають згоду (якщо ви надали згоду), контракт (якщо обробка необхідна для виконання контракту з вами (наприклад, для надання запитаних вами Послуг)) і "законні інтереси". Ми збираємо інформацію, яку ви надаєте нам, коли створюєте обліковий запис, зв'язуєтеся з нами або іншим чином отримуєте доступ до наших Послуг або використовуєте їх, будь-яку інформацію, яку ви добровільно надаєте нам, і інформацію про те, як ви використовуєте Послуги. Зокрема, вищезазначене включає: Вашу адресу Інтернет-протоколу (тобто IP-адресу) і, якщо ви отримуєте доступ до послуг з мобільного застосунку, ваш унікальний ідентифікаційний номер мобільного пристрою і аутентифікацію без використання електронної пошти. Ваше ім'я, адреса електронної пошти, поштова адреса, номер телефону, професія, фотографія профілю, інформація про вашу заробітну плату, кредитну картку і ваші відповіді на опитування, які ми можемо попросити вас заповнити в дослідницьких цілях або для надання допомоги в керівництві діяльністю компанії, контактна інформація вашого представника, інформація про вашого роботодавця, інформація про ваш обліковий запис в соціальних мережах відомості про будь-які фінансові операції, в яких ви берете участь в Послугах, включаючи суму, валюту і спосіб оплати. Інформація про браузер і пристрої, а також інформація, зібрана за допомогою таких технологій, як файли cookie.
Якщо ви контактуєте з нами по телефону, ми залишаємо за собою право записувати телефонний дзвінок. Для записів потрібна ваша явна згода, яка отримується на початку кожного телефонного дзвінка. Ви можете будь-коли відкликати свою згоду, наприклад, попросивши співробітника по телефону зупинити запис. Записи використовуються для забезпечення якості, а також для навчальних цілей. У виняткових випадках дзвінки можуть бути прослухані з навчальною метою. Правовою основою для цієї обробки є ваша згода, згідно з чим наш законний інтерес полягає у забезпеченні якісного обслуговування споживачів наших послуг, та забезпеченні навчання наших працівників.
Типи персональних даних та спеціальні категорії інформації про особу, які ми збираємо, можуть відрізнятися залежно від того, як ви використовуєте наш Вебсайт. У деяких поодиноких випадках ми також можемо збирати інші спеціальні категорії інформації про особу, тому що ви надали нам таку інформацію добровільно, або ми зобов'язані збирати таку інформацію відповідно до вимог законодавства.Ми розуміємо важливість захисту приватного життя дітей. Наш вебсайт і сервіси не призначені для використання дітьми, і вони не є цільовою аудиторією нашого вебсайту чи сервісів. Наша політика не передбачає навмисного збирання чи зберігання інформації про дітей. Ми свідомо не збираємо персональні дані, що стосуються дітей. У разі, якщо ми дізнаємося, що ми зібрали персональні дані від осіб молодше 18 років без попередньої згоди батьків, ми вживемо заходів для негайного видалення такої інформації. Надаючи свої персональні дані, ви підтверджуєте, що вам не менше 18 років.
Як ми використовуємо інформацію, яку ми збираємо?
Ми використовуємо зібрану інформацію для: надання та поліпшення послуг і вашого загального користувацького досвіду. Для захисту, розслідування та запобігання шахрайській, несанкціонованій або незаконній діяльності. Щоб зв'язати або об'єднати інформацію про Користувача отриману особисто від нього та отриману з інших джерел. Для порівняння та перевірки інформації на точність та оновлення наших записів. По електронній пошті, текстовим повідомленням, повідомленням або іншим способом зв'язуємось з вами, щоб надати інформацію та оновлення про нас і послуги, щоб відповісти на ваші коментарі і питання і забезпечити обслуговування клієнтів. Для відправки Вам інформації, включаючи підтвердження, виставлення рахунків і рахунків-фактур, технічні повідомлення, оновлення, попередження про безпеку, а також повідомлення служби підтримки та адміністративні повідомлення. Аналізуємо, як ви використовуєте сервіси за допомогою таких інструментів, як Google Analytics та інших інструментів, щоб допомогти нам зрозуміти структуру трафіку і дізнатися, чи є проблеми з сервісами. Створюємо цільову рекламу для просування послуг і залучення наших користувачів.
Чи передаємо ми вашу особисту інформацію?
Ми не здаємо в оренду, не продаємо і не передаємо вашу особисту інформацію іншим особам або не афілійованим третім особам, крім як з вашої згоди або в міру необхідності для завершення будь-якої транзакції або надання будь-яких послуг, які ви запросили або дозволили. Щоб допомогти нам виконувати нашу роботу, ми можемо надати обмежений доступ до деяких Ваших персональних даних наступним третім особам: Партнери - іноді ми співпрацюємо з іншими організаціями для надання послуг. У цих випадках ми можемо надати ваше ім'я, контактну інформацію та інші дані, які ви надали при створенні облікового запису, нашим партнерам. Постачальники послуг - ми працюємо з широким колом сторонніх постачальників, зокрема з банками і небанківськими фінансовими установами, нашими адміністраторами баз даних, службами хмарних обчислень, рекламними службами, аналітиками даних, постачальниками прикладних послуг, службами масових SMS та іншими неурядовими організаціями.
Платіжні системи - ми працюємо з платіжними системами, щоб допомогти обробляти транзакції за кредитними картками та інші способи оплати, що здійснюються за допомогою сервісів. Ці платіжні системи будуть зберігати певну інформацію про вас. Ми можемо зберігати таку інформацію, як відповіді на опитування та контактну інформацію, яка необхідна для того, щоб ми могли ефективно працювати і надавати вам наші послуги.
Ми також можемо передати вашу особисту інформацію третій стороні в результаті злиття, придбання, реорганізації або аналогічної угоди; коли це потрібно за законом або у відповідь на судовий процес; для захисту наших клієнтів; для захисту життів; для забезпечення безпеки послуг; і для захисту прав або власності компанії. У такому випадку і в межах, дозволених законом, ми повідомимо вас і, якщо відбудуться істотні зміни щодо обробки вашої особистої інформації, надамо вам можливість погодитися з такими змінами. Захист Компанії та інших осіб - Ми також будемо ділитися Особистою інформацією з компаніями, організаціями чи приватними особами за межами Компанії, якщо у нас є чітке переконання в тому, що доступ, використання, збереження або розкриття вашої Особистої інформації розумно необхідні для виявлення або захисту від шахрайства або проблем з безпекою, забезпечення дотримання наших умов використання, задоволення будь-яких вимог уряду, захисту від судових позовів або захисту від шкоди нашим законним правам або безпеки. Ми також можемо розкрити ваші персональні дані, якщо цього вимагатиме закон, регуляторний орган або під час судового розгляду.
Зверніть увагу, що деякі вищезазначені отримувачі ваших персональних даних можуть бути розташовані в іншій, ніж Україна, країнах, законодавством яких може бути не передбачено такий самий рівень захисту даних. У таких випадках ми забезпечимо відповідні засоби захисту ваших персональних даних, що відповідають нашим юридичним зобов’язанням.
На нашому Вебсайті можуть бути розміщені різні блоги, форуми, вікі-сайти та інші додатки до соціальних мереж, що дають можливість ділитися контентом з іншими користувачами (далі разом – «Додатки до соціальних мереж»). Важливо зазначити, що будь-які персональні дані, які ви поширюєте у таких Додатках до соціальних мереж, можуть бути переглянуті, зібрані та використані іншими користувачами додатку. Ми маємо обмежену, або взагалі не маємо можливості здійснювати контроль за діями таких інших користувачів і тому не можемо гарантувати, що будь-яка інформація, яку ви поширюєте в будь-яких Додатках до соціальних мереж, буде оброблятися відповідно до цього Положення про конфіденційність. Докладну інформацію про передачу персональних даних та відповідні засоби захисту персональних даних, які ми вживаємо щодо такої передачі даних, можна отримати звернувшись до нашого підрозділу із захисту конфіденційності інформації.
Ми можемо розкривати інформацію неособистого характеру, знеособлену та узагальнену інформацію третім особам для різних цілей, зокрема для аналізу даних, дослідження, подання до відповідних органів, розроблення новаторських рішень та в рекламних цілях.
Як ми використовуємо технології відстеження?
"Cookie" – це невеликий файл, розміщений на вашому жорсткому диску деякими нашими веб-сторінками. Ми або треті сторони, з якими ми ведемо бізнес, можемо використовувати файли cookie, щоб допомогти нам аналізувати потік наших веб-сторінок, налаштовувати наші послуги, контент і рекламу, вимірювати ефективність просування і підвищувати довіру і безпеку. Файли cookie зазвичай використовуються на більшості великих транзакційних веб-сайтів приблизно так само, як ми використовуємо їх у наших сервісах. Ви можете видалити і заблокувати всі файли cookie з наших сервісів, але деякі частини сервісів можуть не працювати.
Ми хочемо бути відкритими щодо використання наших файлів cookie. Файли cookie зберігаються у вас на окремому пристрої і повністю знаходяться під вашим контролем. Ви можете відключити або обмежити передачу файлів cookie, змінивши налаштування веб-браузера. Та навіть якщо ви тільки переглядаєте сервіси, певна інформація про вас (включаючи інформацію про комп'ютер і підключення, тип і версію браузера, відомості про операційну систему і платформу, а також час доступу до сервісів) збирається автоматично. Ця інформація буде збиратися кожен раз, коли Ви отримуєте доступ до Послуг, і вона буде використовуватися в цілях, викладених у цій Політиці конфіденційності. Ви можете зменшити кількість інформаційних файлів cookie, що збираються з вашого пристрою. Простий спосіб зробити це змінити налаштування у вашому браузері. Якщо ви зробите це, ви повинні знати, що (а) на ваше використання Послуг може бути надано негативний вплив (і, можливо, повністю запобігти), (б) на ваш досвід роботи з цим та іншими сайтами, які використовують файли cookie для поліпшення або персоналізації вашого досвіду, може бути надано негативний вплив, і (в) вам не може бути представлена реклама, що відображає те, як ви використовуєте наш та інші сайти. Ви дізнаєтеся, як внести ці зміни в свій браузер на цьому сайті: www.allaboutcookies.org/manage-cookies.
Якщо ви не налаштували налаштування свого браузера таким чином, щоб він відмовлявся від файлів cookie, наша система буде відправляти файли cookie, як тільки отримає доступ до наших Послуг. Використовуючи сервіси, ви погоджуєтеся з цим, якщо тільки ви не зміните налаштування свого браузера.
Як ми захищаємо вашу особисту інформацію?
Ми приймаємо розумні заходи для захисту Вашої особистої інформації від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття, неправильного використання або знищення. На жаль, жодна система передачі або зберігання даних не може бути гарантована на 100% безпечною. Безпека і збереження вашої особистої інформації також залежить від вас. Якщо у вас є обліковий запис у нас, Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності ваших реєстраційних даних. Ваш обліковий запис захищений паролем та/або ПІН-кодом вашого облікового запису, і ми настійно рекомендуємо вам вжити заходів для забезпечення безпеки вашої особистої інформації, не розголошуючи свій пароль і виходити зі свого облікового запису після кожного використання сервісу.
Ми в свою чергу захищаємо вашу особисту інформацію від потенційних порушень безпеки. Для забезпечення безпеки, точності й актуальності ваших персональних даних ми використовуємо цілу низку фізичних й електронних засобів та управлінських заходів, зокрема:- проведення навчальних заходів і тренінгів для працівників, які мають доступ до персональних даних, з метою підвищення їхньої обізнаності щодо зобов'язань в частині забезпечення конфіденційності;- адміністративний та технічний контроль, що забезпечує обмеження доступу до персональних даних за принципом службової необхідності;- засоби технологічного захисту, зокрема міжмережеві екрани (файрволи), шифрування й антивірусне програмне забезпечення;- заходи фізичного захисту, як-от доступ персоналу до наших приміщень лише за перепустками.
Хоча ми використовуємо відповідні заходи безпеки після отримання ваших персональних даних, ви повинні розуміти що неможливо забезпечити повну безпеку під час передачі даних через мережу Інтернет (у тому числі електронною поштою). Ми намагаємось захищати персональні дані вищезгаданими способами, однак ви повинні розуміти, що навіть і ці заходи повністю не гарантують, що ваша особиста інформація не буде доступна, розкрита, змінена або знищена в результаті порушення таких брандмауерів і захищеного серверного програмного забезпечення, протиправними діями третіх осіб, тощо. Користуючись Послугами, ви підтверджуєте, що розумієте і погоджуєтеся прийняти на себе ці ризики.
Як довго ми зберігаємо вашу інформацію?
Ми зберігатимемо ваші персональні дані в наших системах протягом найдовшого з таких періодів: час, необхідний для виконання відповідної діяльності чи надання послуг; будь-який строк зберігання, що вимагається законодавством; кінець періоду, впродовж якого можуть виникнути судові розгляди чи розслідування стосовно послуг;поки існує ваш обліковий запис.Це включає дані, які ви або інші особи надали нам, а також дані, отримані в результаті використання вами Послуг.
Ми зберігаємо Ваші персональні дані в тій мірі, в якій це необхідно для виконання контракту, і за його межами, в тій мірі, в якій ми юридично зобов'язані це робити. Наприклад, ми юридично зобов'язані вести облік для цілей оподаткування і для цілей бухгалтерського обліку. Терміни зберігання становлять від шести до десяти років. Оскільки ми за законом зобов'язані зберігати Персональні дані, вони будуть зберігатися в обмеженій формі для вашого захисту. Якщо персональні дані більше не потрібні для виконання договірних або юридичних зобов'язань, персональні дані будуть видалені відповідно до нашої концепції видалення.
Ваші права
Ви маєте різні права щодо ваших персональних даних. Зокрема ви маєте право: отримувати підтвердження того, що ми обробляємо ваші персональні дані, і вимагати копії персональних даних, які ми маємо про вас; вимагати оновлення персональних даних, які ми маємо про вас, або їх виправлення, якщо ви вважаєте такі дані неправильними чи неповними; вимагати видалення персональних даних, які ми маємо про вас, або обмеження використання такої інформації; не давати згоди на оброблення нами ваших персональних даних. У Вас є кілька варіантів зміни або видалення Ваших персональних даних:
Всі Користувачі можуть переглядати, оновлювати, виправляти або видаляти особисту інформацію, надану Користувачем у своєму обліковому записі користувача (включаючи будь-які імпортовані контакти), зайшовши в свій обліковий запис Користувача, або зв'язавшись з нами. Для вашого захисту ми можемо передавати та оновлювати лише особисту інформацію, пов'язану з конкретною адресою електронної пошти, яку ви використовуєте для надсилання нам свого запиту, і нам може знадобитися підтвердити вашу особу перед цим. Ми постараємося виконати такі запити в розумні терміни.
У деяких ситуаціях ми не зможемо виконати ваш запит, наприклад, якщо ви вимагаєте видалення своїх даних про транзакцію, а ми за законом зобов'язані зберігати записи про таку транзакцію. Ми також можемо відхилити запит, якщо його виконання завадить нашому законному використанню даних для боротьби з шахрайством і забезпечення безпеки. Ваш запит про реалізацію прав конфіденційності може бути відхилений, якщо він порушує конфіденційність інших користувачів, є навмисно обтяжливим, а також якщо його виконання вкрай непрактично.
Після припинення дії вашого облікового запису (шляхом видалення) ми можемо зберегти ваші персональні дані (частково або повністю), щоб відповідати будь-яким нормативним вимогам і вимогам до звітності відповідно до встановлених законом термінів і для вирішення проблем обслуговування клієнтів.
Право на подання скарги
Якщо ви незадоволені тим, як ми обробляли ваші персональні дані або як ми відповіли на будь-який запит чи вимогу щодо конфіденційності, які ви подали до нас, то ви маєте право подати скаргу до Наглядового органу з питань захисту персональних даних у вашій країні. Якщо ви хочете, щоб вас перенаправили до Наглядового органу з питань захисту персональних даних, просимо звертатися до нас.
Зміни у положенні про конфіденційність
Ми можемо на власний розсуд вносити зміни чи доповнення до цього Положення про конфіденційність у разі потреби. У разі внесення змін до цього Положення ми зазначимо дату нової редакції (вгорі на цій сторінці). Положення про конфіденційність зі змінами й доповненнями набуває чинності й застосовується до вас з дати такої редакції. Отже, ми радимо періодично переглядати це Положення, щоб знати, як ми захищаємо вашу інформацію.
Ми хочемо спілкуватися з вами
Час від часу ми будемо відправляти вам повідомлення електронною поштою про оновлення нашого продукту, юридичні документи, пропонувати підтримку клієнтів або маркетингові листи (в тому числі розсилки нашого блогу). За винятком випадків, коли ми зобов'язані робити це згідно із законом (наприклад, повідомляючи вас про порушення конфіденційності даних) або для надання вам нормального використання сервісу (наприклад, службові повідомлення для відновлення пароля і т. д.), у вас буде можливість відмовитися від отримання цих повідомлень безкоштовно.
Щоб реалізувати будь-яке зі своїх прав, або у разі виникнення будь-яких запитань щодо використання ваших персональних даних, просимо звертатися до нас .au.moc.yapixelf%40ycavirp